Product main image

PUBG - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

PUBG - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS PUBG, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler.

Hatırlatma! Bu oyunu oynayabilmeniz için steam hesabı gereklidir ve sadece Türkiye'de aktifleşir.

5 5


product

Ortalama Puan

5
Emre 13-06-2019
PUBG Kasasından kazandım, Steam hesabıma gift olarak yolladılar. Çok hızlılar, yaklaşık 10 dakika içinde ürün elime ulaştı.
Yiğit 19-12-2018
Arkadaşlar bu site kadar güzel bir şey yok gerek ilgi alaka gerek hızlı teslimat vb. Siteye güvenmekte sıkıntı etmenize gerek yok. Çok güzel ve efsane bir site .
Fehmi 23-11-2018
Kasadan çıktı oyun ve hemen arayıp ilgilendiler ufak bir sorun vardı çözüp oyunu gönderdiler. Çok hızlı ve ilgiliydiler teşekkür ederim. Sık kullanılanlara ekledim bile.
Umut Metin Kiriş 22-11-2018
Beyler Sitede En Ufak Hata Yok Sizinle Hertürlü Destek Oluyorlar Anında Oyunum Elime Geçti Sitenin Kıymetini Bilin Teşekkürler RandomOyun.Com
badboy1980 13-11-2018
Valla tebrik ederim. Ödeme onaylanır onaylanmaz davet geldi. Gecenin 1'inde sabırla her soruma yanıt verdiler. Tekrar alışveriş yapacağız sanırım.
ilhan87s 09-11-2018
Nasıl aldım anlayamadım bile. Çok hızlı oldu ve telefon ile arayıp yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim.
volcanizma 05-11-2018
cok hızlı ve ilgili bir satici kesinlikle oneriyorum cafem icin aldim 10 hesap hepsini telefonda konusarak halettik

Yorum yazabilmeniz için lütfen giriş yapınız!